حریم خصوصی

به سایت اطلاع رسانی آتی دام (Atidam.com) خوش آمدید. ما بر این باوریم که حریم خصوصی کاربران اینترنت بسیار مهم است و به همین دلیل در اینجا توضیحاتی در خصوص اطلاعاتی که در این سایت جمع آوری می‌شوند و نحوه استفاده از آن‌ها ارائه می‌دهیم. لطفا این صفحه را با دقت مطالعه کنید.

اطلاعاتی که جمع آوری می‌شوند:

هنگامی که شما از سایت ما بازدید می‌کنید، برخی از اطلاعات شما به طور خودکار توسط سرور ما ثبت می‌شود. این اطلاعات شامل آدرس آی‌پی شما، نوع مرورگر شما، سیستم عامل شما و صفحاتی که در سایت ما بازدید می‌کنید می‌شود. همچنین، در صورتی که در سایت ما ثبت نام کنید، نام، آدرس ایمیل و دیگر جزئیات مربوط به حساب کاربری شما جمع آوری خواهد شد.

استفاده از اطلاعات:

ما از اطلاعاتی که دریافت می‌کنیم، برای بهبود تجربه کاربری شما در سایت ما استفاده می‌کنیم. این اطلاعات ما را در بهبود کیفیت محتوای سایت و خدماتی که ارائه می‌دهیم، یاری می‌دهد. همچنین، ممکن است در برخی موارد، از ایمیل شما برای ارتباط با شما استفاده شود، به عنوان مثال برای ارسال خبرنامه و محتوای دیگر.

اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود:

ما هیچ گونه اطلاعاتی که جمع آوری می‌کنیم را با شخص یا شرکتی به اشتراک نمی‌گذاریم، مگر در صورتی که به آن‌ها نیازی داشته باشیم:
مثلاً برای ارائه خدماتی مانند پرداخت، ارسال محصول، ارسال خبرنامه و یا به روز رسانی‌ها. در این صورت، تنها اطلاعات لازم را با این شخص یا شرکت به اشتراک می‌گذاریم و همواره سعی می‌کنیم اطلاعات شما را با حفظ حریم خصوصی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه به این شخص یا شرکت انتقال دهیم. در هر صورت، تضمین می‌کنیم که اطلاعات شما به دیگران افشا نخواهد شد، مگر در صورتی که موظف به انجام چنین کاری باشیم به دلیل تقاضاهای قانونی یا اجرای مقررات.

اگر شما به عنوان یک کاربر ما، در هر زمان، سوالی در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما داشته باشید، لطفاً با ما تماس بگیرید. این سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است از زمان به زمان تغییر کند و تغییرات ما در این صفحه قابل مشاهده هستند. این سیاست حفظ حریم خصوصی تنها برای اطلاعاتی که از طریق وب سایت ما جمع آوری می شود و توسط ما کنترل می شود، اعمال می شود و اطلاعاتی را که از طریق سرویس های دیگری که با آنها مرتبط هستیم جمع آوری می شوند پوشش نمی دهد.

با استفاده از هر قسمت وبسایت آتی دام یا سرویس های آتی دام، متعهد می شوید که این سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کرده و با آن موافقت کرده اید. اگر با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، لطفاً از استفاده از وب سایت ما خودداری کنید.

از اینکه انتخاب کرده اید از سایت آتی دام بازدید کنید، سپاسگزاریم. با تمام تلاش خود، سعی می کنیم تا حریم خصوصی شما را به خوبی محافظت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما از دسترسی، استفاده، یا هرگونه نشر غیر مجاز در امان باشد

برای ارتباط با ما یا گزارش هرگونه تخلف، درخواست خود را به report@atidam.com ارسال نمایید.